• HARMONOGRAM KONSULTACJI NAUCZYCIELI

          W SZKOLE

          od 1 czerwca 2020r.

          (KOLOREM ZAZNACZONO GODZINY NA PRZYGOTOWANIE DO EGZAMIU)

           

          Lp.

          Nazwisko i imię

          Dzień

          Godzina

          Miejsce

          1.  

          Bednarska Małgorzata

          poniedziałek

          10:00-10:45

          pracownia agrobiznesu

          10:45-11.30

          pracownia agrobiznesu

          1.  

          Cichoński Piotr

          poniedziałek

          10:00-11:30

          sala gimnastyczna

          1.  

          Czaplińska Karolina

          poniedziałek

          8:00-9:30

          pracownia agrobiznesu

          1.  

          Farej Piotr

          wtorek

          10:00-10:30

          gabinet  hist-geog

          1.  

          Fiołek Dawid

          wtorek

          10:45-12:15

          gabinet religii

          1.  

          Gumny Szymon

          piątek

          9:00-10:30

          gabinet mat-fiz

          1.  

          Hodel Joanna

          wtorek

          11:00-12:30

          pracownia hodowli koni

          1.  

          Hodel Krzysztof

          wtorek

          9:00-9:45

          szklarnia

          wtorek

          9:45- 10:30

          szklarnia

          1.  

          Kępińska Luiza

          czwartek

          9:30-11:30

          gabinet wicedyrektora

          1.  

          Kinast Natalia

          czwartek

          10:00-12:00

          pracownia planowania żywienia i obsługi gości

          1.  

          Koczut Dorota

          wtorek

          10:00-11:30

          gabinet j.niemieckiego

          1.  

          Kołakowska Monika

          wtorek

          10:00-11:30

          gabinet kierownika szkolenia praktycznego

          1.  

          Kosut Bogumiła

          piątek

          8:50-10:20

          gabinet his-geog

          1.  

          Kowalczyk Brygida

          poniedziałek

          9:10-9:55

          pracownia planowania żywienia i obsługi gości

          9.55-10.40

          pracownia planowania żywienia i obsługi gości

          1.  

          Krzemińska Wiesława

          wtorek

          10:00-11:30

          gabinet his-geog

          1.  

          Kuklińska Magdalena

          poniedziałek

          11:15-12:45

          biblioteka

          1.  

          Lisowska Hanna

          wtorek

          8:00-11:30

          pracownia agrobiznesu

          1.  

          Miłobóg Joanna

          poniedziałek

          13:30-15:00

          gabinet dyrektora

          1.  

          Mizerska Ewa

          poniedziałek

          10:00-11:30

          gabinet pedagoga i psychologa

          1.  

          Niebieszczańska Joanna

          wtorek

          10:45-11:30

          pracownia architektury krajobrazu

          11.30-12:15

          pracownia architektury krajobrazu

          1.  

          Pinczakowska Jolanta

          wtorek

          10:00-10:45

          pracownia planowania żywienia i obsługi gości

          10:45-11.30

          pracownia planowania żywienia i obsługi gości

          1.  

          Podhalicz Elwira

          wtorek

          09:40-11:30

          gabinet mat-fiz

          1.  

          Podrzycka Marta

          poniedziałek

          10:00-11:30

          gabinet pedagoga i psychologa

          1.  

          Rak Aleksander

          środa

          12:00-13:30

          szklarnia

          1.  

          Skotnicki Ryszard

          wtorek

           8:00-9:30

          gabinet j.niemieckiego

          1.  

          Stelmach Agnieszka

          środa

          8:50-10:20

          gabinet his-geog

          1.  

          Wójciak Marcin

          środa

          10:00-11:30

          sala gimnastyczna

          1.  

          Wójcik Agata

          piątek

          8:50-10:20

          gabinet j.niemieckiego

          1.  

          Wójtowicz Grzegorz

          piątak

          8:00-9:30

          szklarnia

           

    • Kontakty

      • Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa, 58-160 Świebodzice
      • szkola@mokrzeszow.edu.pl
      • 74 850 87 36
      • Mokrzeszów 111
      • 74 850 87 00
  • Galeria zdjęć

    • Pracownie szkolne
    • Centralna inauguracja roku szkolnego szkół podległych MRiRW
    • Internat
    • Hiszpania
    • Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020
    • Dożynki Gminne Gminy Świdnica
    • Zdjęcia szkoły