• Załącznik Nr 1

        do Procedury

        dotyczącej szczególnych rozwiązań….COVID-19

         

        Adresy elektronicznej poczty służbowej nauczycieli

         

         

        Małgorzata Bednarska

        przedmioty zawodowe

        m.bednarska@mokrzeszow.edu.pl

        Piotr Cichoński

        wychowanie fizyczne

        p.cichonski@mokrzeszow.edu.pl

        Karolina Czaplińska

        język angielski, przedmioty zawodowe

        k.czaplinska@mokrzeszow.edu.pl

        Piotr Farej

        geografia

        p.farej@mokrzeszow.edu.pl

        Ks. Dawid Fiołek

        religia

        d.fiolek@mokrzeszow.edu.pl

        Szymon Gumny

        matematyka, fizyka, informatyka

        s.gumny@mokrzeszow.edu.pl

        Justyna Hupało-Hanak

        przedmioty zawodowe

        j.hupalohanak@mokrzeszow.edu.pl

        Joanna Hodel

        przedmioty zawodowe

        j.hodel@mokrzeszow.edu.pl

        Krzysztof Hodel

        przedmioty zawodowe

        k.hodel@mokrzeszow.edu.pl

        Luiza Kępińska

        chemia, biblioteka

        l.kepinska@mokrzeszow.edu.pl

        Natalia Kinast

        przedmioty zawodowe

        n.kinast@mokrzeszow.edu.pl

        Dorota Koczut

        język niemiecki

        d.koczut@mokrzeszow.edu.pl

        Monika Kołakowska

        biologia, przedmioty zawodowe

        monika.kolakowska@mokrzeszow.edu.pl

        Bogumiła Kosut

        biologia, przedmioty zawodowe

        b.kosut@mokrzeszow.edu.pl

        Brygida Kowalczyk

        przedmioty zawodowe

        b.kowalczyk@mokrzeszow.edu.pl

        Bogdan Kożuchowicz

        wychowawca internatu

        b.kozuchowicz@mokrzeszow.edu.pl

        Wiesława Krzemińska

        przedmioty zawodowe

        w.krzeminska@mokrzeszow.edu.pl

        Magdalena Kuklińska

        język angielski

        m.kuklinska@mokrzeszow.edu.pl

        Małgorzata Lenczewska

        wychowawca internatu

        m.lenczewska@mokrzeszow.edu.pl

        Hanna Lisowska

        matematyka

        h.lisowska@mokrzeszow.edu.pl

        Joanna Miłobóg

        język polski

        j.milobog@mokrzeszow.edu.pl

        Ewa Mizerska

        język polski, pedagog

        e.mizerska@mokrzeszow.edu.pl

        Joanna Niebieszczańska

        przedmioty zawodowe

        j.krysztofiak@mokrzeszow.edu.pl

        Jolanta Pinczakowska

        przedmioty zawodowe

        j.pinczakowska@mokrzeszow.edu.pl

        Elwira Podhalicz

        podstawy przedsiębiorczości, informatyka,
        rzedmioty zawodowe

        e.podhalicz@mokrzeszow.edu.pl

        Marta Podrzycka

        psycholog

        m.podrzycka@mokrzeszow.edu.pl

        Aleksander Rak

        przedmioty zawodowe, wychowawca internatu, instruktor nauki jazdy

        a.rak@mokrzeszow.edu.pl

        Ryszard Skotnicki

        język angielski

        r.skotnicki@mokrzeszow.edu.pl

        Agnieszka Stelmach

        historia, WOS, EDB

        a.stelmach@mokrzeszow.edu.pl

        Marcin Stróżyk

        wychowawca internatu

        m.strozyk@mokrzeszow.edu.pl

        Radosław Światowy

        rewalidacja, wychowawca internatu

        r.swiatowy@mokrzeszow.edu.pl

        Marcin Wójciak

        wychowanie fizyczne

        m.wojciak@mokrzeszow.edu.pl

        Agata Wójcik

        język polski, WOK, plastyka

        a.wojcik@mokrzeszow.edu.pl

        Grzegorz Wójtowicz

        przedmioty zawodowe, instruktor nauki jazdy

        g.wojtowicz@mokrzeszow.edu.pl

         

      • Plik do pobrania i druku

    • Kontakty

      • Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa, 58-160 Świebodzice
      • szkola@mokrzeszow.edu.pl
      • 74 850 87 36
      • Mokrzeszów 111
      • 74 850 87 00
  • Galeria zdjęć

    • Pracownie szkolne
    • Centralna inauguracja roku szkolnego szkół podległych MRiRW
    • Internat
    • Hiszpania
    • Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020
    • Dożynki Gminne Gminy Świdnica
    • Zdjęcia szkoły