• Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ubezpieczenia młodzieży na rok szkolny 2021/2022

Dodatkowa informacja:

1. Ubezpieczeniem mogą być objęte osby ucęszczające do placówek oświatowych (m. in. żłobków, przedszkoli, szkół podstawowych, techników, szkół branżowych, szkół policealinych, domów dziecka), których wiek nie przekracza 25 lat.

2. Istnieje możliwość indywidualnego wyboru wariantu ubezpieczenia dla każdego dziecka.

3. Istnieje możliwość zapisania dziecka uczęszczającego do innej szkoły. Ubezpieczenie nie jest skierowane do studentów.

4. Mogą się ubezpieczać także osoby uprawijące sport wyczynowy.

5. Można zapisać dziecko do ubezpieczenia i zapłacić składki poprzez link dostępny na stronie szkoły.

6. Wypłata świadczenie następuje w przypadku nieszczęśliwego wypadku w szkole, domu, podczas ferii, wakacji, na zjęciach sportowych i pozalekcyjnych

7. Ubezpieczenie obejmuje również pobyt w szpitalu w związku z zakażeniem COVID-19.

Kontakt do Agenta obsługującego polisę: Marek Pawłowicz 602 107 226

pawlowicz.marek@aviva.com.pl